Kariera

Kariera

Jesteśmy dynamiczną i innowacyjną firmą, która stale rozwija się w swojej branży. Cieszymy się, że jesteś zainteresowany dołączeniem do naszego zespołu.

Przykładamy ogromną wagę do tworzenia zróżnicowanego zespołu, w którym każdy ma szansę wykorzystać swoje umiejętności i talenty. Cenimy różnorodność i doceniamy wkład każdej osoby w naszej organizacji.

Jeśli jesteś zainteresowany, prosimy o złożenie swojego CV i na wskazany adres e-mail.

świeże warzywa na półmisku

Aktualności

Aktualnie poszukujemy Przedstawiciel handlowy ds. HoReCa.

Twój zakres obowiązków

  • pozyskiwanie klientów w kanale HoReCa na terenie Trójmiasta i okolic;
  • dbałość o utrzymywanie długotrwałych relacji handlowych z klientami Firmy;
  • realizacja celów sprzedażowych;
  • orientacja w działaniach konkurencji;
  • monitorowanie terminowego spływu należności.

Nasze wymagania

  • minimum 2- letnie doświadczenie na stanowisku przedstawiciela handlowego ds. HoReCa w branży owoców i warzyw, lub pokrewnej- warunek konieczny;
  • wiedza na temat krajowych oraz zagranicznych owoców, warzyw, ziół i sałat;
  • bardzo dobre relacje i znajomość lokalnego rynku HoReCa;
  • umiejętność samodzielnej organizacji pracy;
  • kultura osobista i pozytywne nastawienie do pracy;
  • czynne prawo jazdy kategorii B.

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • atrakcyjne stałe wynagrodzenie oraz bardzo atrakcyjne premie efektywnościowe;
  • smartfon, laptop oraz samochód służbowy;
  • dofinansowanie do opieki medycznej wraz z ubezpieczeniem NŻ i NNW;
  • deputat owocowo- warzywny.

Jeśli jesteś zainteresowany prosimy zajrzyj do ogłoszenia:

OFERTA PRACY